Imprezy integracyjne z laser tag

Szukając pomysłu na integrację przeglądamy oferty wielu firm w sieci. Ważne są dla nas opinie i popularność, zwracamy uwagę na jakość obsługi i zakres oferty.. W Warszawie, na przykład, możemy wybrać się do W5 Areny, wystarczy wpisać – paintball Warszawa.

 

Właściwie, firma ta dysponuje jedynie laserowym paintballem. Rozgrywki w laserowy paintball to bezpieczny sport, różni się od zwykłego paintballa tym, że nie strzelamy kulkami z farbą, nie brudzimy ubrań, po pociskach nie zostaną siniaki.. Co więcej, W5 Arena- laserowy paintball w Warszawie posiada niesamowity klimat, obiekt znajduje się na stadionie Skry, a miejsce wygląda jak realne pole walki.

Wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne z laser tag cieszą się uznaniem pracowników firm, którzy wybierają takie obiekty aby uciec od nudy standardowej kolacji z szefem.

Impreza firmowa z laserowym paintballem w W5 Arena daje także możliwość zamówienia cateringu, czy imprezowania przy grillu.

Firma w swych ofertach posiada także: rozgrywki dla małych i dużych, rozgrywki dla szkół, urodziny laserowy paintball i wieczór kawalerski. Polecamy!

Dodatkowe informacje: imprezy integracyjne z laser tag

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz