Adwokat do spraw rodzinnych

Stojąc przed ślubnym kobiercem właściwie każdy z nas ma nadzieję, że będzie wstanie dotrzymać do końca życia przysięgę małżeńską. Na nieszczęście, niemniej jednak życie pisze różnorakie scenariusze i po kilkunastu latach związku, mimo dużej miłości, decydujemy się na rozwód. Sprawy rozwodowe przenigdy nie są łatwe, gdyż przez kilkanaście lat wspólnego życia zgromadziliśmy wspólny majątek, który trzeba podzielić.

Dodatkowo są wszakże dzieci, którym trzeba wciąż zagwarantować stabilizację. Jeżeli wartość waszego majątku wynosi ponad pół miliona złotych, to zdecydowanie ma co korzystać z pomocy specjalisty. Doświadczony adwokat Wodzisław Śląski rozwód pomoże Wam wygrać sprawę z pomyślnym dla was rezultatem. Orzeczenie o winie jest najbardziej istotne do dalszego podziału majątku oraz w sprawie o alimenty.
Kobiety niepracujące, wychowujące dzieciaki mają prawo do alimentów nie tylko na dzieciaki, ale również na siebie. Prawnik Wodzisław Śląski alimenty pomoże wam uzyskać wysoką stawkę. Alimenty dla byłej żony powinny być wystarczające, aby była ona wstanie utrzymać aktualny poziom swojego życia. Bez wątpienia z powodu alimentów nie może dojść do pogorszenia stanu finansowego byłego męża. W praktyce łączna suma alimentów na dzieciaki oraz na żonę nie może przekraczać pięćdziesięciu procent jest zarobków. Jeśli wasz już prawie były mąż posiada wysokie uposażenie, to warto walczyć o alimenty nie tylko dla dzieciaki, niemniej jednak również dla siebie. Te pieniądze na pewno wam się przydadzą i będziecie mogli je przeznaczyć na dalszą wiedzę waszych dzieciaki.
Sprawdź również informacje na stronie: adwokat wodzislaw slaski wladza rodzicielska.

FacebookTwitterGoogle+Share

Jedna myśl na temat “Adwokat do spraw rodzinnych

Dodaj komentarz