Skup samochodów Katowice

Po kilkunastu latach użytkowania samochodu osobowego niestety, niemniej jednak warto pomyśleć o zakupieniu nowego samochody. Teraz powstaje natomiast pytanie, co zrobić z waszym starym samochodem osobowym. Sprzedanie tak starego samochody jest praktycznie niemożliwe, dlatego zostają wam jedynie 2 sposobów.

Pierwszą z nich jest zezłomowanie waszego samochodu osobowego. Na nieszczęście, niemniej jednak za zezłomowanie trzeba zapłacić i to nie mało. Najczęściej zezłomowanie samochodu osobowego wiąże się z poniesieniem kosztów w wysokości kilkuset złotych. Bez złomowania nie jesteście wstanie wyrejestrować waszego samochodu, zatem musicie nadal płacić za jego ubezpieczenie. Istnieje jednak drugi sposób, czyli skup aut Śląsk.
Praktycznie każdy samochód osobowy nadaje się na skup, gdyż pracownicy tej placówki zawsze wyszukają część, które będzie można sprzedać po okazyjnej cenie. Skup aut Katowice wypłaci wam na pewno przynajmniej kilkaset złotych za wasze auto, o ile znajdzie w nim sporo części, które będą nadawał się do dystrybucji. Z jednej strony nie jest to zawrotna suma, ale przynajmniej uda wam się zyskać troszkę dodatkowych środków majątkowych i unikniecie wydatków związanych ze złomowaniem. Sprzedanie wszystkich części byłoby dla was niezwykle trudne, gdyż nie znacie kupców, którzy bardzo chętnie kupują je do swoich warsztatów samochodowym. Poza tym i tak byście musieli potem zapłacić kilkaset złotych za zezłomowanie waszego samochodu osobowego, aby wypowiedzieć umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.
Warto sprawdzić: skup samochodów Śląsk.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz