Skupujemy odzież używaną

 

Jak co roku w sklepach teraz zaczęły się wyprzedaże. Ogrom ubrań, sprzętów poprzeceniany zazwyczaj nawet o 70-80% od ceny początkowej. Wyprzedaże potrwają do lipca, choć można dosłownie w sierpniu znaleźć ostatnie sztuki ubrań z przecen. Bardzo dużo ubrań zostanie nie sprzedanych, z powodu braku rozmiaru, niemodnego fasonu czy zwykłego braku chętnych na zakup. Skup odzieży posklepowej rozwiązuje problem zalegających ubrań w sklepach. Mamy potem sposobność nabyć odzież w outletach po znacznie niższej cenie, w bardzo wielu sytuacjach za bezcen. Skup odzieży posklepowej Warszawa, Kraków czy nawet Wrocław nie jest nowym zjawiskiem.

W aglomeracjach bardzo dużo jest również miejsc, gdzie odbywa się skup odzieży używanej, którą potem można nabyć w sklepach z używaną odzieżą.

Coraz w bardzo wielu przypadkach można zakupić ubranie również przez internet, na aukcjach internetowych a też na serwisach z ogłoszeniami.

Dla osób chcących wyglądać ciekawie, poszukujących ubrań za symboliczną złotówkę, w wielu wypadkach markowych lub niedostępnych w dawnych latach w naszym kraju takie miejsca są prawdziwą kopalnią skarbów.

Rybaczki za kilkanaście groszy, płaszcz za 20 PLN, kurtki skórzane jakie już dziś nie są produkowane, takie perełki można wyszukać z sklepach profesjonalnie zajmujących się skupem i sprzedażą odzieży używanej.

Z moda bywa tak, że co parę a nawet paręnaście lat wracają do łask te same wzory, polecam wtedy poszukać nietypowych strojów w szafach dziadków albo w tej chwili w secondhandach. Można odkryć na przykład. estetyczną suknię Diora za kilkadziesiąt PLN, które nie powstydziłby się żaden dzisiejszy projektant.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz