Co wybrać – żaluzje czy rolety?

Rolety albo żaluzję to jeden z owych elementów wyposażenia, który na pozór jest tylko dodatkiem, a naprawdę – o jego zakupie decydujemy przeważnie jeszcze zanim w naszym mieszkaniu pojawi się szafa albo łóżko. Dlaczego?

Przede wszystkim typowe wielkomiejskie budownictwo oznacza ustawienie bloków naprzeciw, a to z kolei jest jednoznaczne z nieuchronnym patrzeniem w okna sąsiadów. Wręcz bujna roślinność kwitnąca pod oknami nie rozwiązuje kłopotu, tym bardziej po zapaleniu światła w mieszkaniu po zmroku. Na szczęście w tym momencie wybór rolet i żaluzji jest ogromny i można potraktować je jako gustowny, dekoracyjny nawet detal wyposażenia wnętrza.

Jakie dekoracje okienne są w chwili obecnej najmodniejsze? Bardzo popularne są bambusowe żaluzje Kraków, wybierane przez entuzjastów stylu ekologicznego lub kolonialnego. Naturalny materiał, delikatny kolor, możliwość dozowania ilości wpadającego światła , a oprócz tego korzystna cena to ichniejszym niezaprzeczalne atuty. Świetnie pasują do mebli z prawdziwego drewna.Tyle zwolenników, co przeciwników posiadają z kolei rolety Kraków. Jedni nie mogą przekonać się do wyglądu rolet , a ponadto tego, że nie mają regulacji typowej dla żaluzji, inni chcą mocny akcent w mieszkaniu, jakim są rolety w intensywnym kolorze, kontrastującym przykładowo z barwną ścian. Największy wybór rolet jest niewątpliwie online, co więcej – są one w o wiele niższych niż w sklepach stacjonarnych cenach. Ja żaluzje do mojego mieszkania znalazłam na roletylider.eu, a dzięki usłudze darmowego pomiaru mogłam być pewna co do słuszności zakupu.

Zobacz: rolety Kraków.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz