Striptiz damski i męski

Ażeby zajmować się tańcem erotycznym powinno się posiadać ku temu specjalne predyspozycje. Nie prawie każdy gdyż w takie działalności odnajdzie się i będzie czuł się pewnie.

Czy to tancerka erotyczna, czy tancerz erotyczny, to właściwie każdy z nich musi mieć odpowiedniej tworzenia ciało. Musi ono być zgrabne i zadbane. Nie chodzi o to, żeby było skrajnie chude czy bardzo umięśnione. Musi być męskie i kobiece, takie, którego widok ma możliwość wzbudzić pożądanie i podniecenie, bo takim w tej chwili celom służy taniec erotyczny.
Poza tym tancerze erotyczni muszą umieć się poruszać. Niewątpliwie pewnych układów czy choreografii można się nauczyć, natomiast osoby, które nie lubią tańczyć czy takie, którym taniec stwarza fizyczny i psychiczny ból, raczej nie będą umiały oddać się mu bez reszty. Konieczną cechą, jaką musi posiadać striptizerka czy striptizer jest świadomość własnego ciała. Umiejętność jego prezentacji i wykorzystania własnej seksualności. Ponieważ taniec erotyczny, to nie jest zwyczajny taniec. Jego misją jest uwodzenie i kuszenie, wzbudzenie określonych emocji i pożądania. A takie emocje trzeba umieć wzbudzać. Ktoś, kto jest nieśmiały albo krepuje go nagość, nie posiada szans w tym zawodzie. By wykonywać striptiz damski lub męski należy więc posiadać nie wyłącznie określone walory fizyczne, niemniej jednak i predyspozycje natury psychologicznej. Konieczna jest zapewnienie siebie i pewna doza wyuzdania. Przydaje się umiejętność prowokowania i wykorzystywaniaużywania własnego seksapilu. Są one konieczne, żeby być dobrym tancerzem erotycznym. Bez nich jest to raczej niemożliwe.
Polecamy: tancerz na wieczór panieński.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz