Nowoczesny samochód – drive smarter

Na naszych drogach pojawia się coraz więcej samochodów. W praktyce każda osoba woli w jaki sposób najszybciej zrobić prawo jazdy , a ponadto posiadać własny samochód. Nieprosto się dziwić, bo wszakże wygoda poruszania się samochodem jest ogromna. Producenci projektują przyszłościowe pojazdy samochodowe, które mają coraz więcej ciekawych funkcji. Specyfikacją staje się powoli komputer pokładowy, który informuje o wszelakiego rodzaju usterkach , a oprócz tego błędach. Niestety dane te do tej pory zostały dostępne jedynie dla mechaników, którzy mieli do nich dostęp. Dzisiaj natomiast praktycznie każdy kierowca może skorzystać z Autoplug OBD. Jest to świetne rozwiązanie, które daje masę możliwości. Składa się z wtyczki , a ponadto specjalnej aplikacji na smartfony i tablety, dzięki której możemy dowiedzieć się więcej.

Głównie poprzez aplikację zostaniemy powiadomieni o wszelkich usterkach w naszym samochodzie, otrzymamy gruntowną informację o błędzie, czy dana usterka jest poważna, w jaki sposób można ją naprawić. A przy tym takie dane możemy szybko przesłać do naszego serwisu i umówić się na wizytę. Jeśli jednak jesteśmy w trasie a usterka wymaga naprawy to znajdziemy warsztat blisko nas.

To nie koniec udogodnień, ponieważ Autoplug pozwala nam zbierać dokładne dane powiązane z naszą jazdą i samochodem. Co to oznacza? Możemy monitorować szczegółowy przebieg przejechanej przez naszą firmę trasy – dystans, czas, koszt podróży. Możemy również zapisywać koszty paliwa, koszty napraw i dowiedzieć się ile tak faktycznie kosztuje nas wykorzystanie z samochodu. Aplikacja powiadomi nas także kiedy nadejdzie czas zamiany oleju, filtrów czy pasków rozrządu.

Nasze samochody stają się coraz mądrzejsze i warto to wykorzystać. Jeźdź z głową i dowiedz się więcej na zagadnienie własnego samochodu i kosztów utrzymania, nie przepłacaj za benzynę i naprawy i nie zapominaj już o datach wizyt w serwisie. Autoplug to krok w nowoczesność.

Zobacz: smart drive.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz