Kasacja samochodów osobowych

Codziennie na polskich drogach ma miejsce przynajmniej kilkadziesiąt wypadków drogowych. Właściwie każdy z tych wypadków wiąże się z potężną stratą finansową dla sprawcy wypadku. Jeśli wasz samochód został poważnie uszkodzony w trakcie wypadku samochodowego to warto zastanowić się nad jego wyprawą.

Naprawa uszkodzonego samochodu osobowego może kosztować kilka do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Wartość powypadkowego samochodu osobowego jest dość niska, dlatego warto zastanowić się, czy opłaca wam się naprawiać wasze auto. Skup pojazdów powypadkowych chętnie odkupi od was wasz samochód za kilkaset lub kilka tysięcy złotych. Oszacowanie wartość waszego powypadkowego samochodu osobowego jest skomplikowane, gdyż wszystko zależy od stanu części waszego auta.
Jeśli mimo wypadku wasz samochód osobowy posiada wiele sprawnych części to otrzymacie za niego kilka tysięcy pln. Właściciel skupu wyjmie i oczywiści wszystkie części z waszego samochodu osobowego i następnie sprzeda je na rynku wtórnym dla konsumentów albo właścicieli warsztatów samochodowych. Po dokładnym wyjęciu wszystkich części wasz samochód zostanie przeznaczony do kasacji. Bez wątpienia w tym przypadku kasacja pojazdów jest przeprowadzana przez właściciela skupu, zatem nie ponosicie żadnych, dodatkowych kosztów. Sama usługa kasacji jest dosyć kosztowna, dlatego nie ma co się na nią decydować, jeżeli istnieje możliwość sprzedania waszego samochodu osobowego na skupie. W ten sposób nie tylko nie będziecie musieli przeznaczać swoich środków majątkowych na kasację, niemniej jednak także zarobicie na sprzedaży waszego samochodu.
Źródło informacji: Skup Aut Wołomin.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz