Jak działa mobilna wulkanizacja?

Bezpieczeństwo jazdy samochodem w znacznym stopniu zależy od stanu technicznego auta. Nie ulega wątpliwości, że jednym z najważniejszych elementów są opony. Opony Szczecin są dostępne od ręki dla różnych modeli aut zarówno osobowych jak też dostawczych.

Warto wspomnieć również, ażeby zadbać o przepływ opon przed sezonem zimowym. Jest to warunek konieczny bezpiecznej jazdy.
Wulkanizacja z dojazdem do klienta
Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się usługa zamiany opon z dojazdem do klienta. Mobilna wulkanizacja Szczecin oferuje zarówno obieg opon zimowych na letnie, jak również letnich na zimowe. Ponadto realizowane są prace wulkanizacyjne przy naprawie uszkodzonych opon. Skorzystanie z takiej usługi jest bardzo łatwe i ogranicza się wyłącznie do jednego telefonu albo jednego maila. Klient podaje adres, pod którym w określonym terminie usługi wulkanizacyjne mają zostać zrobione. Są to prywatne posesje, parkingi, pobocza dróg czy komisy samochodowe. Specjalnie przygotowany samochód dostawczy z niezbędnym sprzętem dojedzie w prawie każde miejsce, które wyznaczy klient. Nie jest więc zaskoczeniem, że coraz więcej kierowców korzysta z takiej możliwości. Wulkanizacja Szczecin w ramach usług oferuje także przechowywanie całych zestawów opon w magazynie, sprawdzenie stanu technicznego klocków i tarcz hamulcowych, jego także test komputerowy z profesjonalnym urządzeniem diagnostycznym. Naprawa oraz montaż opon z dojazdem do klienta jest komfortowym wyjściem, które pozwala zaoszczędzić czas.

Więcej informacji: Mobilna wulkanizacja Szczecin.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz