Przykładowe suplementy diety

Treningi na siłowni, przyrost masy mięśniowej to wszystko robimy aby zarówno czuć się zdrowiej jak i poprawić wizerunkek ciała. Kluczowym celem treningów wykonywanych na siłowni jest budowanie tkanki mięśniowej przez realizowanie odpowiednich ćwiczeń, jak też wspomaganie diety różnymi suplementami. Jakie preparaty polecane są na przyrost mięśni? Czym się charakteryzują i jak je stosować?

Preparaty na przyrost mięśni.
Obecnie, na rynku odróżnia się wiele rodzajów preparatów i substancji podwyższających efekt ćwiczenia. Substancje te powodują jeszcze większy przyrost tkanki, jak też wspomagają walkę z niektórymi schorzeniami. Wśród najbardziej popularnych znajdują się: andaryna tabletki, ibutamoren, yohimbina, ligadrol, a także inne. Andaryna tabletki to preparat wykazujący właściwości wspomagające i lecznicze. Jest to środek, który może być stosowany w terapii zaniku mięśni, jak też pomocny w nadbudowie tkanki mięśniowej. Andaryna tabletki sprawia przyrost masy mięśniowej na poziomie 5-6kg w ciągu 3 miesięcy stosowania.
Ibutamoren to bardzo skuteczny i efektywny środek anaboliczno – antykataboliczny, który pomaga uzyskać nieskazitelną, antytłuszczową, umięśnioną sylwetkę ciała. Preparat ten jest alternatywą sterydów i prohormonów, jednocześnie nie powoduje negatywnych skutków ubocznych. Ibutamoren to prawdziwa rewolucja na rynku, wykorzystująca hormon wzrostu.
Yohimbina to środek o wielu właściwościach. Może być on wykorzystywany częstokroć. Sportowcy zażywający preparat przed treningiem mogą poprawić koncentrację podczas ćwiczeń, jak także w dużym stopniu wpłynąć na spalanie i utratę tkanki mięśniowej. Yohimbina to środek odchudzający, jak także substancja w znacznym stopniu wpływająca na budowę mięśni.
Ligadrol to preparat o właściwościach budujących. Stosowanie środka w ogromnym stopniu przyśpiesza budowę i rzeźbienie mięśni, jak też sprawia tzw. nabicie ciała. Ligadrol to substancja, która także wpływa pozytywnie na kości i tkanki miękkie.
Sprawdź: yohimbina kapsułki.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz