Profesjonalna rehabilitacja precyzyjnie wykonywana w mieszkaniu pacjenta

Bez jednej ręki życie jest faktycznie bardzo trudne. Przekonuję się o tym już od pewnego czasu. Jeżdżąc na deskorolce któregoś dnia na nieszczęście tak niefortunnie upadłam, że złamałam lewą rękę.

Ból był nie do opisania. Koleżanka zadzwoniła na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Przyjechała karetka i tym podobne. Potem musiałam własne odczekać w kolejce, bo tak na nieszczęście działa bezpłatna służba zdrowia itp. Miałam sporo obaw, jak to należy wszystko będzie wyglądało. Lekarz powiedział mi, że czeka mnie rehabilitacja… Nie wiedziałam, jak to można wszystko się potoczy. Od tamtej pory bardzo doceniam osoby, które na co dzień muszą borykać się z rozterkami z ręką. Ludzie, którzy mają do dyspozycji jedynie jedną kończynę górną są dla mnie prawdziwymi bohaterami. Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że trafiłam na super rehabilitanta. Wręcz nie musiałam do niego dojeżdżać itp. To on przyjeżdżał bowiem do mnie. Na rynku są bowiem takie placówki z fizjoterapii, które świadczą tego typu usługi. Na początku przeszło mi przez myśl, że taka rehabilitacja nie będzie do końca fachowa. Profesjonaliści fizjoterapeutyczni mają jednakże nie tylko edukację i doświadczenie, ale korzystają również z dobrego sprzętu. Wszystko, co najistotniejsze mają zwyczajnie przy sobie. W ogóle sam proces masażu oraz dodatkowo tej rehabilitacji odbywa się pewnie tak samo jak w zwykłej, stacjonarnej placówce w Gdańsku albo Sopocie.
Dla mnie natomiast bardzo dużym ułatwieniem było to, że zwyczajnie nie musiałam nigdzie jeździć itd. Dosłownie sobie nie wyobrażacie, jakie to jest wyzwanie jechać przykładowo. zatłoczonym autobusem z ręką, która jeszcze nie jest w adekwatnej kondycji. Nie chciałam przedłużać okresu leczenia, dlatego zdecydowałam się na rehabilitantów, którzy przyjeżdżali do mojego domu. Jeszcze czeka mnie odrobinę pracy, ale jesteśmy już przy samym końcu. Wiem, że w tym momencie na pewno będą musiała bardziej uważać jeżdżąc na deskorolce, bo chociaż ten wypadek daje mi się mocno we znaki, to i tak nie zamierzam rezygnować z tej aktywności.
Więcej informacji na stronie: zajrzyj po więcej .

FacebookTwitterGoogle+Share

Jedna myśl na temat “Profesjonalna rehabilitacja precyzyjnie wykonywana w mieszkaniu pacjenta

Dodaj komentarz