Zatrudnij profesjonalistów do sprzątania

Sprzątanie łazienki powinno zacząć się od usunięcia kurzu z podłogi, dywaników, a również z lustra i ścian , a dodatkowo oczywiście z wanny, bo wanna wbrew pozorom też się kurzy. Następnie należy umyć z uwagą ścianki brodziku.

Przedtem z całkowitą czyli stu procentową pewnością powinno się poukładać przedmioty, w które w łazience lezą czasami bez ładu i składu po pełnym tygodniu korzystania z łazienki.

Jeżeli już sprzątanie łazienki przeraza nas, możemy wynająć firmę, która zajmie się sprzątaniem mieszkania: firma sprzątająca Praga Południe może zająć się naszą łazienką raz na tydzień, kiedy dokładnie ją posprząta. Praktyka pokazuje, że sprzątanie raz na tydzień wystarcza. Raz na miesiąc możemy wyczyścić swoje dywany. Tutaj też ma możliwość pomoc nam firma sprzątająca oferująca pranie wykładzin.

Powracając jednakże do czyszczenia łazienki – należy użyć odpowiednich środków czyszczących do ubikacji, które są dostępne w każdym supermarkecie. Płyn należy wlać do ubikacji i rozkładnie rozprowadzić go szczotką. Poleca się unikanie wlewania płynu i zostawiania na jakiś czas w toalecie, bo to nie będzie gwarantowało nam czystości toalety. Po tym jak rozprowadzimy płyn szczotką po pełnym sedesie, należy zostawić szczotkę w ubikacji. Dzięki temu pozbędziemy się bakterii i wirusów ze szczotki.

Wannę w łazience każda firma sprzątająca Warszawa myje za pomocą gąbek, a nie szczoteczek. Wszystko dlatego, że wanny akrylowe mocno niszczą się pod wpływem szorowania. Do mycia wanien konieczne jest zastosowanie żelu, a nie środka ścierającego w granulacie lub w kamieniu.

Więcej: firma sprzątająca Praga południe.

FacebookTwitterGoogle+Share

Jedna myśl na temat “Zatrudnij profesjonalistów do sprzątania

Dodaj komentarz