Najlepsze klipsy antykradzieżowe

Kradzieże w sklepach są nadal prawdziwą zmorą każdego przedsiębiorcy prowadzącego sprzedaż detaliczną. Mieszkańcy polski są na nieszczęście bardzo pomysłowi i ciężko jest upilnować każdego klienta. Wszystkie sklepy znajdujące się w centrach handlowych najczęściej muszą się zmierzyć ze średnią, miesięczną stratą z powodu kradzieży w wysokości kilku do kilkunastu tyś. pln.

Są to faktycznie olbrzymie środki finansowe, zatem nic zaskakującego, że właściciele sklepów coraz dodatkowo inwestują swoich środków finansowych w działania antykradzieżowe. Jednym z najpopularniejszych są klipsy antykradzieżowe. Klipsy doskonale sprawdzają się na ubraniach , a ponadto elektronice. Odczepienie klipsa bez posiadania fachowego urządzenia jest niezwykle trudne, dlatego jest to z całą pewnością bardzo skuteczny system antykradzieżowy.
Do klipsów potrzebne są bramki antykradzieżowe znajdujące się przy wejściu do sklepów. Bramki są synchronizowane z klipsami, dlatego są wstanie wykryć każdą próbę wynoszenia produktu bez uiszczenia stosownej opłaty. Na pewno żaden konsument nie będzie wstanie wynieść żadnego produktu ze sklepu oznaczonego klipsem. Po zbliżeniu się do bramki z oznakowanym klipsem produktu w tej samej chwili włączy się alarm. Na nieszczęście bramki posiadają jeden minus. Niektóre bramki są podatne na elektronikę, dlatego umieją się włączyć dla osób posiadających ze sobą laptopa. Jest to dość kłopotliwe, ale i tak bramki w połączeniu z klipsami są aktualnie najbardziej efektownym systemem kradzieżowym i warto zainwestować w niego własne środki finansowe.
Sprawdź również informacje na stronie: serwis bramek warszawa.

FacebookTwitterGoogle+Share

Jedna myśl na temat “Najlepsze klipsy antykradzieżowe

Dodaj komentarz