Lady sklepowe

Co decyduje o tym, że konkretny sklep cieszy się powodzeniem pomiędzy klientów? Ma pewno bardzo ważne jest to, co stanowi przedmiot jego dystrybucji. O ile jest to żywność, to musi ona być w każdej chwili świeża i jak najlepszej jakości.

W przypadku tekstyliów na prawdę ważna jest ichniejszym jakość, ceny i sposób prezentacji. W przypadku każdego sklepu o jego powodzeniu decyduje również wyposażenie sklepu. Nie bez znaczenia jest również osoba, która w takim sklepie sprzedaje. Ona ma możliwość zachęcać klientów lub ichniejszym odstraszać. Sprzedawca ma bardzo duży wpływ na funkcjonowanie sklepu. Nie jedynie dlatego, że to on dba o wygląd sklepu, ale i on decyduje o tym, czy klienci będą odwiedzali sklep czy nie.
Przecież bardzo łatwo jest sobie wyobrazić sklep, w którym meble sklepowe są bardzo ładne. Sklep taki ma możliwość mieć w katalogu usług/produktów bardzo dobrej jakości i w przystępnych cenach atrakcyjne ubrania. Ma możliwość oferować swoim klientom różnorakie zyskowne promocje. Jeżeli już sprzedawca będzie flejtuchowaty i niesympatyczny, to taki sklep na pewno nie będzie cieszy się powodzeniem. Bo ludzie nie preferują chodzić do sklepów, w których jakość obsługi im nie odpowiada. Wolą oni odwiedzać sklepy, gdzie wyposażenie sklepu jest uboższe, niemniej jednak obsługa jest przyjemniejsza. Niemniej jednak to nie powinno nikogo dziwić. Przecież każdy z nas chodzą do sklepów i ani jedna osoba nie lubi lekceważących naszą obecność sprzedawców czy takich, którzy chodzą za nimi krok w krok i ciągle nam coś proponują. Dlatego nie trudno jest się domyślić, że o powodzeniu danego sklepu dużej merze decyduje osoba, która go prowadzi i tak która w nim sprzedaje.
Zobacz więcej: meble sklepowe.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz