Jak wybór krzeseł do biura wpływa na wizerunek firmy?

Wizerunek firmy to nie tylko tworzenie dobrego wrażenia, układanie treści dla konkretnych akcji marketingowych czy innych akcji marketingowych. To nie tylko upowszechnianie się w mediach i skuteczna współpraca z kontrahentami i klientami. Udowodniono, że za dużą część PR-u odpowiadają sami pracownicy. Jeśli pracownicy są zadowoleni, tryskają energią i zdrowiem, to o kilka chętniej będą się pozytywnie wypowiadać na zagadnienie swojej firmy. Poniżej przedstawiam jeden z mniej popularnych (niemniej jednak bardzo niebagatelnych) sposobów na pozyskanie takiego właśnie dobrego efektu. Możesz nie uwierzyć, niemniej jednak krzesło do komputera de fakto ma znaczenie!

O ile Twój pracownik będzie zmuszony przez osiem godzin siedzieć na niewygodnym krześle, które co więcej stwarza skrzywienie jego kręgosłupa, bóle i ogólny dyskomfort ciała, to mniej chętnie będzie wypowiadał się pozytywnie na zagadnienie pracy, a tym samym w zdecydowanej mniejszości przypadków będzie promował Twoją firmę. Dobrym pomysłem jest więc skorzystanie z oferty takich stron jak krzesla-zdrowotne.pl. Istotne jest gwarancję pracownikom właściwie wygodnego stanowiska pracy. Dzięki temu wzrasta także jakość wykonywanych zadań.

Innym ważnym składnikiem pomagającym tworzyć bardzo dobry wizerunek są ekskluzywne krzesła biurowe. To niewątpliwe, że jeżeli przychodzi do Ciebie klient i do siedzenia proponujesz mu mało wygodną pufę lub twarde i niezbyt eleganckie krzesełko, to nie zapamięta Cię na tyle pozytywnie, na ile byłoby to możliwe, gdybyś miał w zanadrzu wygodne krzesło biurowe.

Pamiętaj: to od Twoich wyborów zależy, w jaki sposób będziesz postrzegany przez pracowników i kontrahentów.

Zobacz tutaj: krzesla-zdrowotne.pl.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz