Wirtualny alkomat – jak działa?

Coraz więcej przyszłościowych i funkcjonalnych rozwiązań dostępnych jest w wygodnej formie on-line, dlatego możemy z nich korzystać mając dostęp do sieci a więc korzystając z przykładowo z telefonu komórkowego tabletu czy także laptopa. Takim właśnie rozstrzygnięciem jest wirtualny alkomat, który dzięki zastosowanemu algorytmowi umożliwia oszacować liczbę promili we krwi po spożyciu alkoholu.
Jak działają alkomaty przez internet?
Z całkowitą czyli stu procentową pewnością jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy nie posiadają alkomatu, a pragną sprawdzić, jak bardzo wpłynął na nich alkohol, a więc jakie jest stężenie alkoholu we krwi.

Jest to ze stuprocentową pewnością wyraz odpowiedzialności, warto zatem korzystać z takich rozwiązań jak alkomat on-line. Wykorzystywanie z takiego alkomatu przez internet jest bardzo proste, musimy natomiast pamiętać o tym, ażeby podawać prawdziwe informacje. Są to informacje pogrupowane na 2 kategorie, dotyczą one naszego wzrostu, wagi, płci, jak także powiązane są ze spożywanym alkoholem. Jeżeli chodzi o informacje dotyczące spożycia alkoholu to powinniśmy podać godzinę, w jakich spożywaliśmy alkohol, jak również jego rodzaje oraz ilości. Trzeba wypełnić te formułki prawdziwymi informacjami, tak ażeby otrzymać wiarygodny wynik dotyczący stężenia alkoholu we krwi. Warto mieć na uwadze o tym, że kalkulator promili oparty jest na algorytmie, który po przeliczeniu płynów ustrojowych, oszacuje liczbę promili alkoholu we krwi. A dzięki temu będziemy w stanie sprawdzić, jak ilość spożytego alkoholu wpłynie na nasze zachowanie.

Źródło: wirtualny alkomat.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz