Zagraniczne wakacje w niskich cenach

Według ostatnio opublikowanych badań, co raz więcej Polaków decyduje się na zainwestowanie swoich środków finansowych w wakacje zagraniczne. Obecnie wakacje zagranicą kosztują praktycznie tyle samo, co w Polsce. Oczywiście tyczy się to raczej tańszych, zagranicznych miejsc.

Wakacje we Włoszech lub we Francji wciąż są dość kosztowne i z całą pewnością wydacie na nich w dodatku pieniędzy, niż wyjeżdżając na tydzień nad Morze Bałtyckie. Albania jest jednak dość tanim , a ponadto pięknym krajem, który posiada wiele do zaoferowania. Jeżeli zatem poszukujecie ciekawego i dość taniego miejsca na wakacje, to warto wybrać się do Albanii.
Stolica Albanii Tirana cieszy się coraz większą popularnością pomiędzy europejskich turystów. Albania jest nadal dość niedocenianym krajem, dlatego nie musicie obawiać się wszechogarniającego natłoku turystów. Będziecie więc mogli udać się na spokojne i dość tanie wakacje odwiedzając faktycznie ciekawy kraj. Decydując się na się na wakacje do Albanii możecie zdecydować się na zwiedzanie zabytków, przepięknych rezerwatów przyrody albo spędzić cały tydzień na plaży. Dla wielbicieli gorącego słońca , a dodatkowo przyjemnej, morskiej bryzy ten kraj jest wymarzonym miejscem podróży. Albania jest dość nieodkrytym, europejskim rajem, dlatego ceny na plażach nie są zbyt wysokie. Turystów na plażach jest również o wiele mniej, niż we Włoszech albo w Hiszpanii. Na pewno wasze zagraniczne wakacje w Albanii przypadną wam do gustu i będziecie z nich równie zadowoleni, jak z tygodnia wakacji w Hiszpanii.
Więcej informacji: ksamil.

FacebookTwitterGoogle+Share

Jedna myśl na temat “Zagraniczne wakacje w niskich cenach

Dodaj komentarz