Parking bardzo blisko lotniska

Wiele ludzi zastanawia się, na jaki środek transportu zdecydować się, decydując się na się na lotnisko. Część osób wybiera rozwiązanie najtańsze, czyli wyjazd komunikacją miejską, czyli autobusem. Trudno natomiast zaliczyć ten sposób do komfortowych oraz szybkich.

Wygodniejszym sposobem na 100 procent jest wyprawa taksówką, niestety wiąże się to ze sporymi kosztami. Najwygodniejszym a także stosunkowo tanim sposobem jest podróż własnym samochodem, który można pozostawić na parkingu zlokalizowany niedaleko lotniska.
Parkingi w sąsiedztwie lotniska – co warto mieć świadomość tego?
Przede wszystkim należy zaznaczyć, że lotnisko wrocław parking gwarantuje swoim klientom całodobową ochronę, która pełniona jest przez specjalistycznych ochroniarzy. Dodatkowo obiekt monitorowany jest przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę 356 dni w roku. To natomiast nie wszystkie zabezpieczenia, jakie zostały wprowadzone dla ochrony mienia pozostawionego na terenie parkingu, ponieważ parking jest całkowicie ogrodzony za pomocą specjalnego wysokiego muru. Wjazd i wyjazd z parkingu może się odbywać jedynie przez bramę. A dodatkowo, wrocław lotnisko parking zapewnia komfortowe miejsca postojowe. Plac jest zadbany, czysty a także równy. Warto również wspomnieć, że parking przy lotnisku wrocław pozwala swoim klientom bezpłatny transfer na lotnisko, jak też po podróży z lotniska na teren parkingu. Możemy również wybrać się spacerem na lotnisko, ponieważ jest to odległość zaledwie 800 m. A przy tym, płatność za usługę jest realizowana dopiero po jej zakończeniu, czyli po naszym powrocie z podróży.

Polecamy: parking przy lotnisku wrocław.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz