Blog związany z piłką nożną

W Internecie funkcjonuje wielu użytkowników w sposób biernych lub aktywny. Ci któzy chcą coś zostawić po sobie lub pokazać innym zakładają blogi internetowe i opisują w nich to co ich interesuje. Przekazują swoje zdanie w jakimś temacie i często poddają je ocenie innych osób.

Na takich portalach ludzie publikują swoje wspomnienia albo zdania na jakiś dany temat, często analizują wyrany problem lub dokonują ocen. W wielu przypadkach miejsce na nich poświęcają swoim pasjom. Przykładem takiego ma możliwość być Crohn blog. Nie brakuje i blogów o innej tematyce. W zasadzie blogi w sieci podejmują wszystkie możliwe tematy, o jakich mżna napisać. Nie ma w tym naturalnie przesady – w większości przypadków.
Dla wielu osób prowadzenie takiego bloga jest jak nałóg. Takie osoby tworzą wpisy prawie każdego dnia. Pisza tam o wszystkim, co ichniejszym spotyka. Jeżeli są kibicami, to publikują na nich własne wrażenia po obejrzanym meczu, analizy sportowe i spostrzeżenia. W wielu przypadkach wzbogacają je samodzielnie zrobione zdjęcia. A ichniejszym moderatorzy miewają bardzo różnorodne ksywki. Crohn, blady czy wszelkie inne kombinacje. W pewnych przypadkach ludzie, którzy prowadzą blogi czy posiadają inne strony internetowe przedstawiają się z imienia i nazwiska. Wówczas zależy im na tak dokładnej identyfikacji. Robią to celowo. Jeżeli na ich stronie pojawia się groundhopping to na pewno posiada on jakieś znaczenie dla osoby, która się na niego powołuje. Właściwie każde działanie w sieci ma konkretny cel i jej konsumenci z dużą dokładnością zdają sobie z tego sprawę. Poza tym, jeżeli w sieci woli się coś osiągnąć, to należy posiadać ku temu właściwe narzędzia. Nie posiada znaczenia czy tematem takiej strony będą wspomnienia kibica czy sylwetki piłkarzy. Wszystko posiada czemuś służyć. Taka jest zasadnicza idea obecności w sieci.
Polecam: groundhopping.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz