Jak wybrać salę weselną

Wesele to dla pary młodej zwieńczenie miesięcy przygotowań i stresu. Każda para młoda marzy, ażeby to wydarzenie było niezapomniane i dla nich i dla gości. Jednak aby tak było, powinno się włożyć w to dużo pracy.

Podczas organizacji trzeba pamiętać o bardzo wielu aspektach, jak dekoracje, menu (w tym dodatkowe kwestie, jak czekoladowa fontanna , grill czy drink bar), kolory, upominki dla gości czy kwiaty. Dlatego właśnie tak jedyną kwestią jest sala weselna, a raczej – jej wybór. Znalezienie odpowiedniego miejsca to jedno z najcięższych zadań w organizacji ślubu. Opcji jest multum, a na to, co wybierzemy, ma wpływ wiele czynników – czy wolimy ślub w miejscowości (takim, jak np Łódź), czy może na wsi? Na otwartej przestrzeni, czy na sali? A może krótkie przyjęcie zamiast całonocnego szaleństwa? Większe miasta dają w tym aspekcie z całą pewnością większe sposobności. Głównym elementem organizacji jest też budżet, jakim dysponuje młoda para jak i ilość gości, jaką pragną zaprosić – czy zapraszać jedynie rodzinę, czy także przyjaciół i znajomych? W każdym budżecie jednak jest sposobność organizacji wesela, które będzie dla każdego niezapomniane – najważniejsze, aby młodzi czuli się komfortowo ze swoim wymarzonym wyborem.
Ważne jest również zaplecze sali weselnej i jej chociaż częściowe wsparcie w organizacji wesela. Dla pary będzie to znaczące odciążenie w tym nieprawdopodobnie stresującym czasie. Należy także zwrócić uwagę na nocleg dla gości czy obsługę dla niewielkich dzieci – całkiem możliwe, że warto pomyśleć o animatorze albo kąciku dla najmłodszych, gdzie będą czuć się komfortowo, a rodzice będą mogli się odprężyć. Dlatego dobrze przed rozpoczęciem szukania takiego obiektu, jak sala weselna pomyśleć, jakie są nasze oczekiwania, ile pragniemy organizować we własnym zakresie oraz jaki termin nas satysfakcjonuje, ponieważ z tym ostatnim składnikiem najczęściej bywają problemy przy organizacji przyjęcia. Wybór i zarezerwowanie sali to wielki sukces, jednak to dopiero początek zmagań pary młodej z zadaniami, jakie czekają ją przed wymarzonym dniem.

Źródło: sala weselna łódź.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz