Stroje na Halloween – przewodnik po najciekawszych pomysłach

Czas Halloween to perfekcyjny moment na przebranie się w oryginalny strój i udanie się na wieczorne przyjęcie, bądź do klubu tematycznego. Chociaż w Polsce tradycja świętowania Halloween nie jest tak mocno zakorzeniona jak w państwach anglojęzycznych, to jednakże z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Zdecydowanie coraz więcej osób decyduje się na zorganizowanie imprezy w ten dzień, a co za tym idzie, także na założenie dobrego kostiumu.

Jeśli poszukujesz inspiracji na strój na Halloween, jest wiele opcji do wyboru. Możesz postawić na tradycyjnego ducha lub wampira, niemniej jednak równie najlepiej możesz zdecydować się na coś bardziej nieszablonowego. Możesz przebrać się za postać z ulubionej bajki lub filmu, przykładowo. Harryego Pottera czy księżniczkę Lei z Gwiezdnych Wojen.

Jeśli wolisz bardziej straszne stroje, to na pewno zainteresują Cię kostiumy inspirowane postaciami ze słynnych horrorów. Możesz wcielić się w postać Chuckiego, Freddiego Kruegera czy Jasona Voorheesa. Sposobności jest sporo, a jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Jeśli nie chcesz inwestować w drogi kostium, to istnieje wiele sposobności na zrobienie własnego stroju na Halloween. Możesz wykorzystać stare ubrania, dodając do nich odpowiednie akcesoria albo malując twarz w charakterystyczny sposób. Możesz też poszukać gotowych pomysłów w internecie, a następnie własnymi siłami zacząć tworzyć swój kostium.

Nie zapomnij o właściwym makijażu i dodatkach, które uzupełnią Twój strój. Często to właśnie najmniejsze elementy robią różnicę i sprawiają, że kostium staje się jeszcze bardziej interesujący i przerażający.

W końcu, Halloween to czas zabawy i kreatywności, dlatego nie bój się eksperymentować i tworzyć niebanalnych strojów. To idealna okazja, ażeby poczuć się jak bohater filmu grozy i przeżyć niezapomnianą noc.

Zobacz także: stroje na halloween łódź.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz