Drogie zabawki

Kiedy przychodzi czas kupowania prezentów, wielu ludzi gorączkowo biega i szuka tych najbardziej właściwych. Jeżeli ludzie są spokojni, nie denerwują się podczas zakupów, znaczy to ze o prezentach pomyśleli oni już dużo uprzednio i już mają je z głowy.

Jeżeli pojawiają się w takim okresie w sklepach, to jedynie dlatego, że posiadają do kupienia jakieś drobne zabawki dla dzieci czy inne drobne prezenty, które zostawili sobie na ostatnia chwile. Kilka takich osób pojawia się w wówczas sklepach tylko po drobne rzeczy, dlatego są oni spokojni.
Niestety nie każdy ma takie metody działanie. Zdecydowana większość osób kupuje prezenty dla dzieci i wszystkie inne na ostatnia chwilę. Takie kupowanie bardzo w ogromnej liczbie przypadków jest spowodowane brakiem czasu lub tym, że ludzie do ostatniej chwili szukali myśli na ciekawy podarunek. Kiedy uda im się go znaleźć, to na takie zakupy się udają. W wielu przypadkach udają się też beż żadnego myśli i wtedy są w dużo gorszej sytuacji. Bo jeżeli już nie mają konkretnego planu, co do tego, co mają kupić, to takie zakupy dużo dłużej trwają i nie za każdym razem kończą się sukcesem. Nie w każdym momencie udaje się kupić to, co powinno. Nie w każdym momencie gdyż koń na biegunach jest dobrym pomysłem. Ale gdy ludzie działają pod presją czasu, nie zastanawiają się, czy konkretny prezent ucieszy dziecko czy osobę, która posiada nim być obdarowana. Wolą mieć to już z głowy i po paru godzinach chodzenia, kupują coś, do czego niekoniecznie są przekonani. Takie zachowania są bardzo częste i w wielu przypadkach dotyczą tych samych osób.
Zobacz także: zabawki Fisher Price.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz