DJ na wesele oraz inne imprezy

Dj Gibo para się prowadzeniem rozmaite imprez od 1996 roku, w różnorakich częściach kraju. Jest to doskonały wybór na imprezę okolicznościową, wesele, ślub, imprezę szkolną, studniówkę, czy imprezę integracyjną. Głównie realizuje wydarzenia zamknięte.

Dj stosownie dobierze repertuar do okoliczności. Rodzaj muzyki jest uzgadniany razem z klientem, dzięki temu jest to swego rodzaju gwarancja udanej imprezy. Wybrzmieć mogą utwory z lat 80 a także najnowsze hity światowe. Gwarantuje rewelacyjną frajdę a także indywidualne podejście. Gwarantuje też doskonałą obsługę techniczną, w tym nagłośnienie i oświetlenie laserowe. Oferuje także wyrzutnie konfetti, która z pewnością zostanie na długo w pamięci uczestników.
Dj kieruje się zasadami takimi jak: doświadczenie, profesjonalizm, kultura osobista i głównie zadowolenie klienta. A dodatkowo pomaga w dostarczeniu innych atrakcji na wydarzenie, tj. dekoracje, fotobudka, fajerwerki, dym, napis LOVE, czy wideofilmowanie. Od klienta nie wymaga niczego innego, jak tylko dostępu do gniazdka z prądem. Dzięki temu organizator może odetchnąć z ulgą i o nic więcej się nie martwić.
Nie sposób pominąć, że Dj, funkcjonuje na najnowocześniejszym sprzęcie. Stosuje mikrofonów znanych firm, tj. Shure, czy Sennheiser, za nagłośnienie odpowiadają kolumny firmy QSC, RCF a także Turbosound, natomiast imprezy masowe napędzane są systemem liniowym.
W zależności od potrzeb klienta, rodzaju imprezy, czy wielkości pomieszczenia, całość wyposażenia jest dobierana osobiście.

Źródło informacji: dj Piotrków.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz