Profesjonalny odbiór mieszkania od dewelopera – oferta

Musimy zdawać sobie sprawę, że odbierając mieszkania od generalnego wykonawcy czy również dewelopera musimy starannie sprawdzić jego stan. Na nieszczęście bez fachowej wiedzy w zakresie budowlanki czy też doświadczenia będzie to skomplikowane, dlatego też warto skorzystać z usług fachowych firm, które specjalizują się w usługach takich jak odbiór mieszkania Poznań.
Odbiory techniczne mieszkań oraz domów – na co zwrócić uwagę?
Głównie trzeba zaznaczyć, że firmy oferujące takie usługi to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy starannie sprawdzą stan techniczny mieszkania czy również domu.

Powinno się też wspomnieć o tym, że odbiór mieszkania od dewelopera poznań to sprawdzenie między innymi rozmieszczania przyłączy czy także instalacji elektrycznej, a więc czy zostały one zrobione w zgodzie z przedstawionym projektem a także w zgodzie z zasadami techniki budowlanej. A przy tym, jest to także dokładne sprawdzenie wymiarów wnętrz czy są zgodne z projektem, jak również kątów pomiędzy płaszczyznami, krzywizn posadzek sufitów oraz ścian czy też występowanie potencjalnych mostków termicznych. Dodatkowo, kontrolowane są także tarasy oraz balkony pod względem zaprojektowania, ale też stolarka okienna a także drzwiowa czy też ciągi wentylacyjne. Warto pamiętać również o tym, że takie firmy oferują badanie termowizyjne Poznań, które realizowane jest zarówno w sytuacji mieszkań czy domów odbieranych od dewelopera, ale też w obiektach już wykończonych. Takie badania termowizyjne pozwalają namierzyć miejsca utraty ciepła z budynku.

Zobacz: odbiór mieszkania Poznań.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz