Ocena jakości mieszkania

Aktualnie coraz częściej słyszy się o niedbalstwie deweloperów przy ostatnich pracach wykończeniowych w nowych mieszkaniach. Młodzi ludzie inwestujący kilkaset złotych w mieszkanie nagle dowiadują się, że muszą zainwestować dodatkowych kilkanaście w wyeliminowanie wad wykończeniowych wytworzonych przez dewelopera. Przy tak dużej inwestycji najczęściej liczy się właściwie każdy grosz i w tej chwili po prostu nie posiadamy środków finansowych na naprawianie błędów dewelopera.

Oprócz tego nie wy jesteście przecież za nie odpowiedzialni. Na nieszczęście polskie prawo jasno wskazuje, że o ile podpiszecie odbiór mieszkania Szczecin, to nie będziecie mogli posiadać żadnych reklamacji do dewelopera. Warto zatem na oficjalny odbiór wybrać się ze specjalistą z branży budowlanej.
Profesjonalista w ciągu zaledwie kilkunastu minut wykryje wszystkie wady konstrukcyjne występujące w mieszkaniu. W tak zaistniałej okoliczności deweloper nie będzie miał wyjścia, jedynie przesunąć odbiór techniczny mieszkania Szczecin na termin, w którym nie będą już występowały żadne wady wykończeniowe. Jeżeli już nie pojawicie się na spotkaniu ze specjalistą, to oczywiście i tak szybko dowiecie się o występujących wadach od waszej ekipy remontowej. Na nieszczęście wówczas będzie już zdecydowanie za późno, ażeby zgłaszać którekolwiek reklamacje do dewelopera. Warto więc stosownie wcześniej się zabezpieczyć, abyście nie zostali tymi frajerami, którzy napychają dodatkową kieszeń dla bogatych deweloperów. Oddanie mieszkania za kilkaset tysięcy zł w świetnym stanie technicznym jest ich kluczowym koniecznością.
Więcej: Odbiór mieszkania Szczecin.

FacebookTwitterGoogle+Share

Jedna myśl na temat “Ocena jakości mieszkania

Dodaj komentarz