Usługi auto pomocy drogowej – oferta

Auto pomoc drogowa to rozwiązanie dla wszystkich właścicieli aut, które na przykład uległy awarii czy również usterce na trasie, czy także brały udział w zdarzeniach drogowych takich jak kolizja stłuczka czy też poważniejszy wypadek. Pamiętajmy o tym, że pomoc drogowa Kraków to usługi świadczone w sposób fachowy oraz kompleksowy skierowany do właścicieli różnorakich samochodów, a więc nie tylko pojazdów osobowych dostawczych, ale także ciężarowych motocykli czy też innych aut takich jak maszyny rolnicze a także budowlane.
Zakres pomocy drogowej – co warto mieć świadomość tego?
Głównie trzeba zaznaczyć, że pomoc drogowa to w głównej mierze laweta Kraków, a zatem transportowanie samochodów do miejsca wskazanego przez klienta, jak też do warsztatów samochodowych, gdzie następnie uszkodzone czy niesprawny pojazdy są naprawione.

Warto zdawać sobie sprawę o tym, że lawety pozwalają na transport nie tylko i wyłącznie samochodów, ale również wózków widłowych czy też innych pojazdów i maszyn. Ponadto, usługi pomocy drogowej obejmują także holowanie wieliczka. Pamiętajmy też o tym, że są to usługi dodatkowe, z których bardzo chętnie korzystają właściciele samochodów. Do pomocy drogowej możemy zadzwonić na przykład w sytuacji, jeżeli zatrzasnęliśmy kluczyki w samochodzie, a wówczas pojawi się specjalista, który awaryjnie otworzy pojazd. Jest to też awaryjne odpalanie pojazdu w sytuacji problemów z zapłonem czy też akumulatorem pojazdu. Dzięki pomocy drogowej odtransportujemy też pojazd z uszkodzonym układem jezdnym czy również kierowniczym.

Więcej: laweta Kraków.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz