Profesjonalnie zadbany samochód

Zabezpieczenie lakieru folią ppf łódź to najbardziej skuteczna i trwała metoda zabezpieczenia karoserii auta. Polega ona na oklejeniu nadwozia – albo wybranych jego elementów – przezroczystą (bezbarwną) folią ochronną. Dokonana w ten sposób korekta lakieru łódź stanowi ochronę dla lakieru przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Przeprowadzony w ten sposób detailing łódź chroni karoserie auta przed odkształceniami powstałymi przez m.in. kamyki, owady, ale też przed parkingowymi przecierkami lub odrapaniem kluczykiem.
Jest to niewątpliwa zaleta gdy auto jest użytkowane jako typowo miejskie, niemniej jednak także wtedy gdy samochód jest brany w trasę, gdzie przy utrzymaniu znacznej prędkości odbicie się kamyka albo owada (a wręcz ptaka) może skutkować poważnym uszkodzeniem struktury lakieru.
Wykorzystanie folii ppf ma kilka zasadniczych zalet – pośród nich wymienić trzeba ułatwienie w utrzymaniu samochodu w czystości, zabezpieczenie oryginalnej głębi a także nasycenia koloru karoserii, niemniej jednak przede wszystkim lakier jest chroniony przed zarysowaniami, zabrudzeniami, a także uszkodzeniami mechanicznymi przez wręcz 10 lat. Po zdjęciu folii oryginalna karoseria jest zachowana w stanie wnikliwie takim jak przed oklejeniem jej folią – bez rozmaite wgniotek lub odprysków, które pogarszają estetykę wyglądu samochodu.
Co istotne folie ppf możemy nałożyć na samochody nowe, jak również używane (których lakier nie jest w stanie idealnym). Przed nałożeniem folii możliwe jest też (na życzenie klienta) wykonanie korekty niebanalnego lakieru.

Sprawdź: powłoki ceramiczne łódź.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz