Zaufany fryzjer

Wizyta u fryzjera nie w każdym przypadku trwa tak samo długo. Wszystko zależy od tego, kto i w jakim celu udaje się do zakładu fryzjerskiego.

Kategorycznie najszybciej wytwarza się strzyżenie męskie. Na takie fryzjer Zielona Góra nie poświęca więcej niż 15 minut. Chyba że jest to strzyżenie fantazyjne albo takie z długich włosów. Wówczas czas pracy może się wydłużyć. Zdecydowanie więcej czasu u fryzjera spędzają kobiety. One mają zdecydowanie większy wachlarz, o ile chodzi usługi fryzjerskie.
Panie ukazują się u fryzjera nie jedynie wtedy, gdy wolą skrócić końcówki czy obciąć włosy. W ogromnej liczbie przypadków interesuje je koloryzacja włosów Zielona Góra, a ta zajmuje zawsze ponad godzinę. Tutaj liczy się nie tylko czas nakładania farby, ale i ten czas, który farba musi być na włosach, by te złapały stosowny kolor. Dlatego farbowanie włosów w każdym momencie trwa dłużej niż godzinę. Jeszcze dłużej projektuje się pasemka albo tak zwany balejaż Zielona Góra. To także koloryzacja z tym że do jej utworzenia stosuje się farb w kilku barwach. Nakładanie farby w trakcie wykonywania balejażu jest bardziej trudne i ten zabieg fryzjerski trwa zdecydowanie dłużej. Długotrwałym zabiegiem jest także trwała ondulacja czy chemiczne prostowanie włosów. Stosowane w trakcie tych zabiegów preparaty potrzebują określonego czasu, aby zadziałać na strukturę włosa. Jeżeli już ten czas zostanie skrócony, to efekt zabiegu fryzjerskiego ma możliwość okazać się rozczarowujący. Dlatego w dużej liczbie przypadków jest tak, że panie spędzają u fryzjera długie godziny. Ale nie jest to dla nich strata czasu.
Źródło informacji: salon fryzjerski Zielona Góra.

FacebookTwitterGoogle+Share

Jedna myśl na temat “Zaufany fryzjer

Dodaj komentarz