Materiały dla każdego gabinetu stomatologicznego

 

Firma Megadenta liczy sobie ponad 90 lat i przez cały okres swojego obecności zajmuje się dostarczaniem niezbędnych materiałów do gabinetów stomatologicznych , a ponadto protetycznych. W jej katalogu usług/produktów znajdują się rzeczy, które powinien posiadać pod ręką prawie każdy stomatolog i protetyk bez nich jego praca jest zwyczajnie niemożliwa.
Materiały stomatologiczne dostępne w katalogu usług/produktów firmy to między innymi uzupełnienia kompozytowe światłoutwardzalne i inne uzupełnienia stomatologiczne, bondy, cementy. Pomiędzy materiałów protetycznych odkryć można tj. kompozyty do modelowania, lampy protetyczne, akryle zimno polieryzujące czy lakiery i łyżki. Te materiały dentystyczne posiadają niezbędne certyfikaty jakości, pozwalające na stosowaniu ichniejszym w praktyce.
Poza wymienionymi dostępne są również materiały dezynfekcyjne, lupy na opasce i okularowe , a dodatkowo licznych wybór kalek (progresywne, cienkie i z folii metalizowanej). Dodatkowym elementem wyposażenia jest elektroniczny łuk twarzowy i EMG elektromiografia. Zainteresowane gabinety stomatologiczne i protetyczne mogą zamawiać atrakcyjne je produkty za pośrednictwem bezpośredniego kontaktu, przy który można zarazem poznać ceny za produkty. Jak na razie sklep e-commerce firmy znajduje się w trakcie budowy i tą droga nie można poznać oferty.
Należy podkreślić, ze firma pokazuje się często na sympozjach tematycznych , a ponadto wystaw, dzięki czemu można spostrzec jej ofertę na żywo.
Wszystkie materiały stomatologiczne opisane zostały tu dość pobieżnie, jednakże poprzez kontakt z firmą można dowiedzieć się więcej detali na ich zagadnienie.

Zobacz tutaj: kalka artykulacyjna.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz