Dobry masaż

Masaż głęboki trzeba do grupy masaży leczniczych, dzięki którym można zdziałać cuda dla naszego zdrowia i wyglądu. Masaż głęboki przede wszystkim pozwala wymodelowanie sylwetki i szybsze schudnięcie. Dzięki temu, że głębokie masowanie usuwa nadmiar tłuszczu ze skóry, możliwe jest usunięcie cellulitu, zmory współczesnych kobiet.

Na czym polega masaż głęboki? Jest to całkiem inaczej mówiąc masaż ciśnieniowy. Działa na tkankę łączną znajdującą się w mojej skórze. Tkanka łączna zlokalizowana jest wszędzie. Najłatwiej jest do niej dotrzeć z całą pewnością na udach, a najtrudniej na twarzy. To w tej chwili tkanka łączna na twarzy jest bardzo ważna dla masażystów w tej dziedzinie: dzięki rozmasowaniu tkanki łącznej możliwe jest poprawienie rysów twarzy, pozbycie się podwójnego podbródka.

Masaz gleboki Poznan zwany jest inaczej endermologią. Jest on uprawiany w gabinetach medycyny estetycznej, niemniej jednak również w gabinetach odnowy biologicznej. Nie jest tani, niemniej jednak warto się na niego zdecydować, żeby poczuć się bardziej rześko i młodo.

Dzięki masażowi głębokiemu możliwe jest nie tylko przywrócenie witalności skóry, niemniej jednak również spowodowanie, że zaczyna ona wygenerować więcej naturalnej substancji konserwującej nasz wygląd – czyli kolagenu. Włókna kolagenowe się nie odnawiają, jednakże w każdej chwili można zwiększyć ich produkcję. Wzmożone produkowanie włókien kolagenowych spowoduje zmniejszenie widoczności naszych zmarszczek, a też poprawienie kolorytu skóry.

Mimo, że masaż tego rodzaju nie jest przyjemny (bardzo boli!), to jednakże warto pomęczyć się, aby osiągnąć tak cudowny efekt.

FacebookTwitterGoogle+Share

Jedna myśl na temat “Dobry masaż

Dodaj komentarz