Kalendarz trójdzielny – zalety

Wybór kalendarza na potrzeby firmy nie za każdym razem jest sprawą łatwa. Bo taki kalendarz ma być w większości przypadków narzędziem pracy i środkiem do promowania usług firm.

W tym 1-szy przypadku najlepiej sprawdzają się kalendarze książkowe. Dla realizacji tego drugiego można wybrać kalendarze trójdzielne lub takie, które posiadają postać plakatu. Wybór taki bardzo w znaczącej liczbie sytuacji dyktowany jest widokami na najbliższe czasy inwestycyjnymi. Jeżeli już na taki cel można przeznaczyć więcej, to lepszym wyborem będą kalendarze trójdzielne, bo na takich jednakże w każdej chwili jest nieco więcej miejsca na dokonywanie zapisków, niż jest to możliwe w przypadku kalendarza plakatowego.
W wielu przypadkach jednak zamawia się i takie, i takie kalendarze. Kalendarze trójdzielne reklamowe przeznacza się na prezenty dla najlepszych klientów, te plakatowe oddaje się do dyspozycji innych. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością kalendarzy takich nie drukuje się w wysokich nakładach. Te są z góry określane i raczej nie przekraczają ilości stu sztuk. Prawdopodobnie że takie niezbyt duże kalendarze dokłada się jako gratisy do sprzedawanych produktów. Takie działania promocyjne podejmuje wielu producentów. O ile ilość zamawianych kalendarzy jest duża, to ich ostateczna cena jest niższa. Kalendarze trójdzielne tanio kosztują wtedy, gdy są w miarę intuicyjne i kiedy zamawia się je w dużych ilościach. Wtedy ich koszt produkcji rozkładany jest na większą ilość, co decyduje o tym, że jedna sztuka kosztuje mniej. Podobne zasady obowiązują w przypadku kalendarzy plakatowych czy innych. Dlatego kiedy kalendarze trójdzielne cena jest ustalana, to bierze się pod uwagę nie jedynie wygląd zamówionego kalendarza, niemniej jednak i ilość egzemplarzy. Jeżeli już zamówienie ma być wykonane w pierwszej kolejności, to za takie pobiera się dodatkowe opłaty. Na takie natomiast najczęściej decydują się ci zamawiający, którzy na zamówienie kalendarza zdecydowali się zbyt późno.
Więcej informacji: whiteart.pl/portfolio/kalendarze-jednodzielne.

FacebookTwitterGoogle+Share

Jedna myśl na temat “Kalendarz trójdzielny – zalety

Dodaj komentarz