Drukarki do biura – wynajem

W ofercie kserokopiarki Chorzów można wyszukać zarówno leasingowane w przeszłości innym klientom jak i takie prosto z fabryki. W współzależności od swoich potrzeb możliwe jest dzierżawienie urządzeń zarówno obsługujących standardowy format A4 jak i dedykowanych do druku wielkoformatowego. Przykładowe proponowane marki do Develop, Sharp i HSM.

Dzierżawa kserokopiarek Katowice możliwa jest już w okresie pół godziny od rozpoczęcia procedury decyzyjnej. Po wybraniu swojego modelu wystarczy dopełnić formalności i czekać na decyzję. Gdy jest ona pozytywna, pozostaje tylko podpisanie umowy.
Dla klientów indywidualnych, nieczerpiących z kserokopiarki Katowice jakichkolwiek przychodów przeznaczona jest oferta wynajmu. Od dzierżawy wyróżnia ją głównie brak przychodów majątkowych dla klienta.
Udostępniony do odpłatnego używania sprzęt podlega pomocy technicznej. Jest ona świadczona niezwłocznie po zgłoszeniu problemu. Na życzenie klientów możliwe jest też przeprowadzenie przeglądu technicznego urządzenia.
Poza wynajmem a także dzierżawą sprzętu możliwe jest zakupienie kserokopiarek HSM, Sharp oraz Develop na wyłączną własność. W ofercie znajdują się także niszczarki a także części zamienne i narzędzia eksploatycyjne do każdego modelu, jaki można wyszukać w ofercie.
Oferta jest nieprawdopodobnie kompleksowa. Dzierżawa kserokopiarek Katowice od lat spotyka się z entuzjastycznymi opiniami klientów. Dosłownie najbardziej wymagające osoby w tym gronie lubią fachowe podejście w obsłudze technicznej sprzętu, a także w procesie decyzyjnym przyznawania sprzętu.

Sprawdź: kserokopiarki Katowice.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz