Piłka nożna przed komputerem

Rewelacyjną serią gier jest Fifa. Została ona wytworzona przez Electronic Arts , a ponadto EA Games już w 1994 roku! Gra do dzisiaj stale się rozwija. Tym sposobem możemy skorzystać z różnych wersji Fify. Jakie one są?

Jedną z najpopularniejszych wersji tej gry jest Fifa world. Możemy w niej wytworzyć swoją drużynę piłkarską, którą powinieneś poprowadzić do zwycięstwa. Gra jest darmowa, ale posiada także system mikropłatności. Jeżeli już zatem pragniemy posiadać w mojej drużynie lepszych piłkarzy, powinieneś zakupić Fifa world coins. Dzięki nim ze stuprocentową pewnością odniesiemy kilka zwycięstw. W grze Fifa world możemy brać udział w meczach, które odbywają się na wirtualnych stadionach. To szansa na rewelacyjną frajdę z internautami z całego świata!

Jedną z najnowszych gier z serii Fifa jest Fifa 15. Powstała ona w 2014 roku, dlatego jest pełna dodatkowych opcji. Ze stuprocentową pewnością cel tej gry jest identyczny. Powinniśmy poprowadzić naszą drużynę do zwycięstwa, poprzez uczestnictwo w różnych meczach. Możemy wybrać karierę menadżera lub bawić się w pojedynczych spotkaniach. Fifa 15 ma także system mikropłatności. Za pomocą Fifa 15 coins zdobędziemy lepszych i doświadczonych piłkarzy. Dzięki nim z pewnością łatwiej nam się będzie uzyskiwać gole w różnych spotkaniach. Fifa coins możemy zakupić na wielu wortalach. Jeżeli już natomiast nie pragniemy płacić, nie musimy z całą pewnością tego robić. Darmowa rozgrywka też zapewni nam multum emocji. Dlatego prawie każdy z nas powinien choćby raz w życiu spróbować indywidualnych sił w kultowej grze, jaką jest Fifa.

FacebookTwitterGoogle+Share

Jedna myśl na temat “Piłka nożna przed komputerem

Dodaj komentarz