Jak poradzić sobie z całym tym ślubem i weselem?

To pytanie dręczy niejedną głowę w Polsce. Jak zorganizować ślub, dopiąć wszystko na ostatni guzik i nie dać się zwariować? Otóż odpowiedź jest łatwa : nie da się. Nie można nie dać się ponieść całej tej gorączce, która nieuchronnie nas dotknie. Pary pragną jak najlepiej się zaprezentować w tym ważnym dla nich dniu, są skłonni wydać każde pieniądze, by ich ślub był niepowtarzalny w swoim rodzaju. To zgubne podejście, ale bardzo naturalne i zrozumiałe i nie można ich za to obwiniać. Miejsce w tym artykule poświęcę na porady dla planujących ślub i mam nadzieję, że staną się one pomocne.

Fotograf na Ślub

Porady dotyczące ślubu

Zacznijmy planować ślub bardzo, bardzo wcześnie. Nie ociągajmy się z decyzjami, za opóźnienia możemy słono zapłacić. Mam na myśli to, że może się okazać, że w wybranym przez nas terminie, ślub nie jest możliwy. Aby zapobiec takim sytuacjom, postarajmy się jak najwcześniej wcielać nasze plany w życie. Udajmy się najpierw do księdza i ustalmy datę, która pozwoli nam na podejmowanie kolejnych kroków. Bez wyznaczonego terminu ślubu, mamy związane ręce i nic nie możemy zrobić.

Fotograf i inni

Ostatnią kwestią, której nie sposób pominąć jest zatrudnienie fotografa i kamerzysty na nasz ślub i wesele, Wybór pozostawiam Wam, zależnie od oczekiwań i wymagań. Ja wybrałam fotografa i nie żałuję tej decyzji. Znalazłam go w wyszukiwarce Google, która i w tej sprawie okazała się niezbędna. Znajdziemy tam mnóstwo artykułów o fotografii ślubnej, różnego rodzaju plenerach i ofertach. W naszym przypadku wystarczyło użyć słowa Fotograf Kraków i mieliśmy naszego fotografa w TOP 3. Obyś i Ty w szybki sposób znalazł swojego fotografa.

Hej wesele, hej wesele!

Wyznaczona data ślubu w kościele, to kolejny nasz krok po zaręczynach. Pora więc pomyśleć o weselu, zastanowić się jakiej zabawy chcemy i na ile osób. Gdy już mamy tą wiedzę, możemy zacząć poszukiwania domu weselnego. Wybór ten determinuje wielkość wesela, jakie chcemy urządzić. Musimy zadbać o wygodę i komfort każdego gościa, sala powinna być więc przestronna. Rzeczą oczywistą jest to, że musi się nam wizualnie podobać, a także cenowo.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz