Informacje przedślubne, co i jak…

Decyzja o ślubie nie jest, jak się okazuje, najtrudniejszą decyzją, jaką podejmują narzeczeni. Trudniejsza jest organizacja ślubu i wesela na 200 osób, dopięcie wszystkiego na ostatni guzik i zadowolenie gości. Zakochani narzeczeni przeżywają bolesne zderzenie z rzeczywistością, gdy dowiadują się, że muszą czekać na salę 2 lata. Najlepiej, żeby ten czas spożytkowali planując i organizować przyjecie i ślub. Robić to powinni jak najwcześniej. Nie są świadomi, jaki ogrom obowiązków spadnie na nich.

Co najpierw rezerwować?

Radziłabym, aby zaraz po ustaleniu daty u księdza, bądź w urzędzie cywilnym, zacząć rozglądać się za domem weselnym. Ten wybór różnicuje liczba gości, zaproszonych na nasz ślub i wesele. Jeśli jest to duża liczba, musimy znaleźć odpowiednią salę, która pomieści całe towarzystwo. Kolejną sprawą jest wybór zespołu, ważne jest, aby zespół był znany i lubiany, potrafiący rozbawić gości.

Fotograf- co i jak?

W moim uznaniu, najtrudniejszym zadaniem jest wybór fotografa. Musi być to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, utalentowana, wrażliwa, kreatywna. Dobrze by było, gdyby jego usługi nie kosztowały majątek i żeby całkiem niedaleko od nas mieszkał. Wiem, że ciężko będzie znaleźć osobę, która spełni wszystkie te wymagania, ale warto się postarać i rozpocząć poszukiwania w Internecie. Z własnego doświadczenia wiem, że dopytywanie się znajomych, którzy są już po ślubie, niewiele pomoże, bo ‚ile ludzi, tyle opinii’. Każdy ma inny gust i charakter i co innego się nam podoba. Warto więc pomocy poszukać w Internecie w wyszukiwarce Google. Nasze czynności ograniczają się tylko do wpisania w pole tekstu ‚fotograf ślubny’ i otrzymujemy gotową wiedzę. Wedle własnego uznania i gustu, przeglądając zdjęcia autorstwa danego fotografa, wybieramy fachowca, którzy spełnia nasze oczekiwania. Dzięki danym kontaktowym, możemy się z nim porozumieć, zapytać o wolne terminy, oferty, czy cennik. Wyszukiwarka Google jest narzędziem, które ułatwia znacząco nasze codzienne życie.

Nam również ułatwiła znalezienie fotografa. Dzięki niej mogliśmy parę fotografów z Kielc która realizowała dla nas ślub. Wszystko przy pomocy dobrze dobranego słowa jakim było fotografia ślubna Kielce i już pierwszy wynik wskazywał na stronę tej pary. Poniżej jeden z kadrów, które zostały nam wykonane.

Romantyczne trzymanie się za dłonie w parku w Kielcach
My romantycznie w Kieleckim Parku
FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz