Lombard zaleczy Twój portfel

 

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a Ty zauważasz w swoim portfelu same pustki? Finansowo wykończyła Cię komunia dziecka, czy także pojawił się nagły, niespodziewany wydatek? Potrzebujesz gotówki na przysłowiowe „już”, a nie pragniesz ładować się w wysoko oprocentowane kredyty „chwilówki”? Może najwyższy czas przejrzeć rzeczy w swoim mieszkaniu i zastanowić się, czy nie zastawić jednej z nich?

Wybawieniem z owych kłopotów może okazać się dla Ciebie lombard Warszawa, oferujący opłacalne pożyczki pod zastaw. Każdą pożyczkę rozpatrujemy indywidualnie, zwracając uwagę na dobro naszego klienta. U nas możesz w zamian za pieniądze zostawić biżuterię z metali szlachetnych, elektronikę, telefony i akcesoria GSM. Umowę pożyczki sporządzamy na bazie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, termin spłaty pożyczki ustalamy w momencie zawarcia kontraktu. Na specjalnych postanowieniach istnieje sposobność przedłużenia terminu spłaty pożyczki.

Posiadasz złotą biżuterię, której nie chcesz na siebie założyć? A może rozerwany ostatnio łańcuszek nie daje już oczekiwań na naprawę i nadaje się jedynie do przetopienia? Wszak nie chcesz tego niepotrzebnie akumulować, prawda?
Z radą przyjdzie Kobiety i mężczyźni skup złota Warszawa. Specjalnie dla Ciebie wycenimy każdą próbkę kruszcu pod kątem zawartości złota w stopie, bez względu na wariant kolorystyczny próbki: biały, żółty, różowy, czy czerwony. Wykaz prób , a dodatkowo oferowana za gram złota cena jest do wglądu na mojej stronie internetowej , a dodatkowo w placówkach stacjonarnych.

Więcej: skup laptopów.

FacebookTwitterGoogle+Share

Jedna myśl na temat “Lombard zaleczy Twój portfel

Dodaj komentarz