Odkurzacz centralny – jak działa?

System odkurzania centralnego to bardzo wygodne rozwiązanie do domu, które rozwiązuje problem ze stale plączącymi się pod nogami kablami. Jednostka centralna odkurzacza umieszczona jest w pomieszczeniu gospodarczym, jednakże my operujemy wyłącznie długim wężem ssącym. W związku z tym jedyne elementy widoczne w mieszkaniu to gniazda ssące, które stanowią końcowy detal systemu.

Co ciekawe, stanowią też detal dekoracyjny, który możemy dopasować do stylu aranżacji pomieszczenia.
Odkurzacze centralne – jak działają i jakie warto wybierać?
Najważniejszym elementem odkurzacza centralnego jest jednostka centralna. Na rynku dostępne są urządzenia o różnej mocy. Moc urządzenia powinna być dobrana do powierzchni użytkowej wnętrz. Jednostka centralna pełni rolę taką jak tradycyjny odkurzacz, czyli kreuje podciśnienie i zasysa z powietrza zanieczyszczenia. Prostota obsługi a także solidna konstrukcja sprawiają, że zdecydowanie coraz więcej osób decyduje się na instalację systemu odkurzania centralnego.
Dużym zainteresowaniem cieszą się odkurzacze centralne cyclovac, które cechuje duża moc, solidne wykończenie oraz miły dla oka wygląd. Wśród dostępnych rozwiązań można wyróżnić system chowania węża, który umożliwia ukrycie w ścianie kilkanaście metrów rury. Dzięki takiemu rozwiązaniu wąż ssący jest w każdym momencie pod ręką, przez co sprzątanie jest jeszcze bardziej intuicyjne I efektywniejsze. Sporym uznaniem pośród klientów cieszą się także odkurzacze centralne vacuflo. Doskonale sprawdzają się w sprzątaniu zarówno niewielkich jak i dużych powierzchni użytkowych.

Polecam: odkurzacze centralne vacuflo.

FacebookTwitterGoogle+Share

Dodaj komentarz